Arda TURAN Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda TURAN Fan Club

Üye Ol Mutlu Ol...!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..

3 posters
YazarMesaj
EmRéciKız
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
EmRéciKız

KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé.. Empty
MesajKonu: KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..   KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:15 am

Kızlar Bulundu Aileler Sevince Boğuldu

Bağcılar'da, Bir Hafta Önce Kaybolan Biri 13, Diğeri 14 Yaşındaki 2 Kız, İzmir'in Buca İlçesinde Bulundu. Kızlarının Bulunduğu Haberini Alan Aile Sevince Boğuldu.

Bağcılar'da, bir hafta önce kaybolan biri 13, diğeri 14 yaşındaki 2 kız, İzmir'in Buca ilçesinde bulundu. Kızlarının bulunduğu haberini alan aile sevince boğuldu. Çok mutlu olduğunu söyleyen aileler, kızlarının bulunması için emeği geçen basın mensuplarına ve emniyet teşkilatına teşekkür etti. Göbek ve basenlerden doğal yollarla kurtulun

Bir hafta önce kaybolan Cansu Bal (14) ve Büşra Ertav (13), İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bir ekip tarafından Buca'da bulundu. Kızlarının bulunduğu haberini alan Cansu ve Büşra'nın ailesi büyük bir sevinç yaşadı.

Kızının bulunduğu haberini ilk aldığında inanamadığını söyleyen Büşra Ertav'ın annesi Ayşe Ertav, "İlk haberi Cansu'nun babasından aldık. İnanamadık. Önce Bağcılar Emniyet Müdürlüğü'nü aradık. Aradan biraz zaman geçtikten sonra, bizi emniyetten aradılar ve kızımızın bulunduğu haberini doğruladılar. Ne kadar sevinçliyim anlatamam. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Kızımız sağ olarak bulundu. Allah'ıma bin kere şükürler olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kızlarının bulunması için emeği geçen basın mensuplarına ve emniyete şükranlarını ileten Büşra'nın babası Salih Ertav ise mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: "Kızımla görüşemedim; ama bulunduğunu ve emniyette olduğunu öğrendim. Çok sevinçliyim, katkısı olan herkese teşekkür ediyorum."

Büşra ile birlikte kaybolan Cansu Bal'ın ailesi de kızlarının bulunması ile sevince boğuldu. Kızının bulunduğu haberini ilk aldığında çok sevindiğini anlatan Cansu'nun babası Mehmet Bal, "O anda dünyalar benim oldu. Şimdi kızları almak için İzmir'e gidiyoruz. Emeği geçen basın mensuplarına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Kızının bulunduğu haberini aldığında ağladığını ifade eden Cansu'nun annesi Aynur Bal, "Çok sevinçliyim. Sağlıklı bir şekilde bulunduğu için emniyete teşekkür ediyorum." dedi.

Her iki aile de kızlarını İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden almak için İstanbul'dan yola çıktı.
Admin
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..   KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé.. Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:47 am

TşkLer cnm..
http://arda-turanfan.yetkinforum.com
AySeMrE
Co Admin
Co Admin
AySeMrE

MesajKonu: Geri: KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..   KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé.. Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:50 pm

sağol bitanemm
EmRéciKız
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
EmRéciKız

MesajKonu: Geri: KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..   KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé.. Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:20 pm

ö.Déil minik quşLarım Very Happy

KızLar buLundu .. aiLeler sevinç içinDé..
1 sayfadaki 1 sayfası