Arda TURAN Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda TURAN Fan Club

Üye Ol Mutlu Ol...!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD

2 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici

Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD Empty
MesajKonu: Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD   Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 11:29 pm

2,5 aylık ewlisiniz.nasıl gidiyor her şey?uyum sağladınız mı?
tuğba:aslında daha pek bir şey anlayamadık.emre haftada üç-dört gün olmadığı için öğrenci gibi ewde yalnızım ama alışıyoruz.ilk zamanlar biraz zor geçti şimdi daha iyi.zamanla daha da oturacak sanırım.
-emre nasıl bir eş?
tuğba:dürüst olarak cewap wermemi isterseniz;biraz zor.psikolojisi,maç sonuçlarına göre değişken oluyor.yenildikleri haftamız monoton geçiyor ama yendikleri zaman çok mutlu,eğlenceli oluyor.çocuk gibi...bence iiyi bir eş.
emre:ooo teşekkür ederim....
-senin için nasıl gidiyor ewlilik,emre?
emre:ben hep böyle bir ortamın hayalini kurdum.tuğbanında dediği gibi,daha çok yeni olduğu için ewlendiğimizi idrak edemedik henüz.bazen insanlara tuğbayı tanıştırırken ''eşim''dediğim zaman birbirimize bakıp gülüyoruz...ben ewliliğin hem işime hem özel hayatıma olumlu yansımalarınıgördüğüm için çok mutluyum.ewliliğimin tuğbayla olması ayrıca benim için mutluluk verici bir şey.ben çok mutlu ve huzurluyum.tuğba,benim hayatıma nazaran daha az stresi olan bir hayata sahipti.öğrencilik hayatında,sadece dersleriyle alakalı stresleri oluyordu.şimdi benim işimle beraber o da maçlarda baya stres ve heyecan yaşıyor.
-maçları seyrediyor musun?
tuğba:stada gitmiyorum.ewde tek başıma izlemeyi tercih ediyorum çünkü maç izlemek bazen benim için bir kabusa dönüşebiliyor.
-emrenin olası sakatlanmasıyla mı ilgili?
tuğba:emre yerdeyken,çığlık çığlığa ağladığımı biliyorum.sakatlık yaşamasının düşüncesi bile kabusum oluyor.çok stresli geçiyor ama izlemeden de yapamıyorum.ben dua etmesem sanki yenilecekmiş takım,hiç kimse bir şey yapamayacakmış gibi hissediyorum...
-maç dönüşü eleştirilerin oluyor mu?
tuğba.ewe gelince 'niye koşmadın?' ya da 'niye güzel oynamadınız?' diye kızıyorum bazen.
emre:bu huy annemde de var.sanki insanlar beni hiç eleştirmiyormuş gibiewin içinde de bu eleştirilere maruz kalabiliyorum ama tabi onların bana olan sewgisinden şüphem olmadığı için tatlı güzel eleştiriler bunlar...
-diğer eleştirilere nasıl yaklaşıyorsunuz?
tuğba:tabi biz eleştiriyoruzz ama başkalarının eleştirmesine tahammül etmek de zor oluyor.gerçi onları da izlemiyorum,gazete okumuyorum.maçtan sonra da televizyonu kapatmayı tercih ediyorum.
emre:ewde televizyon izlememeye gayret ediyoruz.bazen ben hata yapıp geceleri erken yatamadığımda ve tuğba uyuduğunda odamızdaki televizyonu açıyorum trt de maçın tekrarı oluyor,sadece ona bakıyorum.iyi ya da kötü ne olmuşsa,onu hiçbir şekilde ewime sokmamaya çalışyorum.
-türkiyeye dönmek istemende düzenli bir hayata geçmek yani ewlilik düşünmenin paya var mıydı?
emre:tuğbanın hayatımda olmasının we ewlilik düşünüyor olmamın payı wardı.biz aslında 3 senedir birlikteyiz.türkiyeye dönmeyi açıkçası ben pek düşünmüyordum ama fenerbahçeye gelmemde daha önce de belirtmiştim başkanımızın ve yönetimin bana karşı gösterdikleri ilgi ve samimi tavırları beni we ailemi çok etkiledi.sonrasında ailemin de benim de niyetimiz türkiyeye dönme yönünde oldu.
-tuğba öğrencilik hayatın bitti.nerede,ne okumuştun?
tuğba:ewet,geçenyaz bitirdim okulu.bilgi üniwersitesinde reklam okudum.
-çalışmayı düşünüyormusun?
tuğba:kesinlikle düşünüyorum ama bizim şu anda oturduğumuz ewi,tesislere yakın olduğu için eşyalı olarak kiraladık.başka bir ew aldık,kısa sürede taşınmayı amaçlıyoruz.şu sıralar yoğun bir şekilde ewle uğraşıyorum.mimarla görüşmeler halindeyim,pek wakti olmuyor açıkçası.yerleşik düzene geçtiğimiz zaman kendi ewimizde bir şeyler yapmayı düşünüyorum ama kafamda da oluşmuş net bir şey yok.
emre:bir bakkal açalım...(gülüyor...)
kendi mesleğinle ilgili bir iş olabilir mi?
tuğba:tabi ki üniwersitede 4 sene okuduklarımın,bana çok büyük katkısı olacak ama tam olarak reklamcılık yapacağım diyemem çünkü her ewli insanın yapabileceği bir meslek değilbenim bütün zamanımı emreye göre ayarlamam gerekiyor.gün içerisinde ewe geldiğinde,ben de ewde olmak istiyorum.kendimi ona göre ayarladığım için uygun bir iş bulmam lazım.
-kendinin yatkın olduğunu düşündüğün weya kendini geliştirmek istediğin bir mecra var mı?
tuğba:önceleri güzellik merkezi açmayı düşündüm,sonra vazgeçtim.sonra bir yerden franchise alarak cafe işletelim dedik ama henüz kafamda hiçbir şey netleşmedi.
-çocuk düşünüyor musunuz hemen?
emre:ben çok düşünüyorum ve istiyorum.
tuğba:ewet,emre çok istiyor.bir de ağabeyi gibi gördüğü iki kişinin eşi hamile.biri bir ay diğeri üç ay sonra doğum yapacak.
emre:birağabeyi,bir de ablası hazır.bizimki de onlara kardeşlik yapacak inşallah.
tuğba:geçenlerde ablamlar burdaydı.8 aylık bir yeğenim var.sabahın 8inde onunla oynamaya başlıyor,sıkılmıyor.
-peki onun sporla ilgilenmesini ister misiniz?
emre:isterim tabi.tenis veya bale de olabilir.erkek çocuğum olursa futbol da olabilir ama günümüzde artık 6 yaşındaki çocuğa bir bakıyorsun bilgisayarda benden daha iyi her şeyi yapıyor.bu ortamda bilgisayar oyunları,internet vs. varken bireysel anlamda yıldız oyuncular yetişeceğine çok inanmıyorum.kendi çocuğumun sporla ilgisi ne olur şimdiden bilemem ama benim kadar zor bir meslek seçmez diye düşünüyorum.artık ne çocuklar ne de aileler o yaralı bereli,çamurlu kahrı pek çemiyorlar.
-bazı magazin haberlerinde,eşinle giyim tarzlarınız birbiriyle uyumlu olduğu için david-victoria beckham benzetmeleri yapıldığını gördüm...bu benzetme için ne diyeceksiniz?modayı yakından takip ediyor musunuz?
tuğba:böyle benzetme yapılması ölsem aklıma gelmezdi.özellikle kasten birbirimize uyalım gayretimiz yok.ben spor giyinmeyi seviyorum.ben spor giyinmeyi sewmeme rağmen erkek de pek sewmiyorum.renkleri hiç sewmiyorum.pembeydi,yeşildi,mordu yakıştırmıyorum.emreyle ilk tanıştığımız zaman,giydiklerine çok şaşırıyordum.tabi o yurt dışında kaldığı için öyleydi.orada herkes öyleydi ama burada çok göze batıyordu.o bana biraz yaklaştı,ben ona biraz yaklaştım.ortayı bulduk.istediğini giyiniyor tabi ama abartılı pullu taşlı tişörtlerden vazgeçti.
emre:yaşlandım ondandır.(gülüyor...)
gardırop elden geçti demek ki emre?
emre:ben tuğbanın giyinmesini çok beğeniyorum.o da benim giyinme tarzımı tam tersi beğenmiyordu.o benim tarzıma biraz alıştı,ben ona yaklaştım.david-victoria benzetmesine geline;çok yakışıksızdı.hiçbir zaman onlara benzeme gibi niyetimiz olamaz.ben zaten genelde insanların karakterlerini örnek alırım.ben hanımımın ufacık bir resmi bile gazetelerde,orada burada yer almasını istemiyorum.göz önünde olmasını istemiyorum.kendisi de öyle. zaten sadece kulübümüzün dergisi ve televizyon kanalı diye sizlerle konuşuyoruz.burada açıklayayım:tuğbanın maçlara gelmesini ben istemiyorum.bunu insanlar istediği şekilde yorumlayıp düşünebilir.biz çok modern bir aileyiz.ewde oturup bunu görüştük we ailemizin yıpratılmaması için doğrunun bu olduğuna inandı.
-takımda görüştüğünüz kimler war?
emre:ewlilik öncesi 3-4 ay hazırlık karmaşası vaerdı.şimdi de daha hala içerideki odalarda ikimizin çeyizleri duruyor.zamanla daha rahatlayacağız.semihlerle ve alex ve ailesiyle görüşme teklifimiz oldu ama programsızlık yasadık.burakla çok yakınım.tuğbada bende onu kardeşimiz gibi sewiyoruz.(burak zaten röportaj sonrasında emreye geliyor ve hep birlikte ögle yemeği yiyoruz...)
http://arda-turanfan.yetkinforum.com
AySeMrE
Co Admin
Co Admin
AySeMrE

MesajKonu: Geri: Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD   Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:09 am

çok sağol tatlım
Admin
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD   Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:42 am

ÖnemLi değiL cnm Emre Tuğba*ya bi bakkaL açaLım demiş çok komik ya..xD Very Happy
http://arda-turanfan.yetkinforum.com

Emre-Tuğba enLendikten sonra ropörtaj..xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre-Tuğba Düğün
» Ropörtaj=NuR_Arda_TuğEm
» EMRE BELÖZOĞLU(BÜCÜR)XD
» EmRé*min RésimléRi
» Emre*nin eski bir ropörtajı..