Arda TURAN Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda TURAN Fan Club

Üye Ol Mutlu Ol...!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor

4 posters
YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici

Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Empty
MesajKonu: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 12:46 pm

Güngören'de misafirliğe gittiği ablasının evinden ayrılan anne ile 5 yaşındaki kızından bir haftadır haber alınamıyor. Unutkanlık problemi olduğu için adres bulmakta zorlandığı belirtilen genç kadının ailesi perişan durumda. Eşi ve çocuğu ile ilgili bir iz bulmaya çalışan Yemliha Koptagel, sokak sokak gezerek eşi ve çocuğunun fotoğrafını vatandaşlara gösteriyor. Bir haftadır ev yüzü görmediğini beliren Yemliha Koptagel "Çaresizim, eşi olan, çocuğu olan herkesten yardım istiyorum." dedi. Tıklayın Amerika'da yaşama şansı yakalayın!

Güneştepe Mahallesi'nde oturan iki çocuk annesi Dönüş Koptagel, bir hafta önce beş yaşındaki kızı Rabia'yı alarak evinin yakınında oturan ablasının evine misafirliğe gitti. Bir süre ablasında oturan Koptagel öğleden sonra evime gidiyorum" diyerek ablasından ayrıldı. Akşam işten eve gelen Yemliha Koptagel eşinin ve çocuğunun evde olmadığını görünce yakınlarına haber verdi. Aile her yere baktı ancak anne ile küçük Rabia'yı bulamadı. Durumu polise bildiren Koptagel, ailesinin çabaları aradan geçen bir haftalık sürede bir sonuca ulaşmaya yetmedi. Eşinin ve kızının fotoğraflarından afiş yapan Yemliha Koptagel, Güngören'de sokak ve caddelere yapıştırdı.

Gözyaşları içinde çaresizliğini ifade eden Yemliha Koptagel, yetkililerden ve duyarlı vatandaşlardan yardım istedi. Eşini ve kızını görenlerin en yakın polis merkezine haber vermesini isteyen Koptagel "Bir haftadır eşimi ve kızımı her yerde arıyorum. Ev yüzü görmez olduk. Gece gündüz dışarıda onlara ait bir iz buluruz diye çabalıyoruz." Dedi. Eşinin adres bulma sorunu olduğunu belirten Koptagel "Oturduğumuz semti biliyordu. O yüzden yakın yerlere gidip geliyordu. Ancak, eve neden gelmedi? Bilmiyoruz. Başına kötü bir şey gelmiş olmasından korkuyoruz." şeklinde konuştu.

Bir haftadır kendilerinden haber alınamayan yengesi ve yeğeni için gözyaşı döken Gülistan Karabaş, "Ailece perişan durumdayız. Kayboldukları günden beri gözümüze uyku girmedi. Benimde iki çocuğum var kaynanama bıraktım. Kardeşimle beraber onun eşini ve çocuğunu bulmaya çalışıyoruz. Çocuğu olan, eşi olan duyarlı insanlardan yardım istiyoruz. Yengemi ve kızını görenler polise bildirsin" diye konuştu.

Eşi ve kızının afişini eline alarak esnafa gösteren Yemliha Koptagel, "Elimden şuan bu geliyor. Dükkan dükkan gezip soruyorum. Dün Bayrampaşa Adapark'tan bir telefon geldi. Burada görüldükleri söylendi. Hem oraya gittik. Geceyi de orada geçirdik ancak yine bir iz bulamadık." dedi.

Kur'an Kursu'na gittiği için annesi ile gitmeyen Koptagel ailesinin büyük çocuğu Hulusi'de annesini ve kardeşini çok özlediğini onların eve gelmesini istediğini söyledi.Eşi ile mutlu günlerinde çektiği fotoğraflara bakan Yemliha Koptagel, eşinden ve kızından gelecek iyi bir haber için her şeyimi veririm." ifadelerini kullandı.
http://arda-turanfan.yetkinforum.com
Bjk-PeLiN
Admin
Admin
Bjk-PeLiN

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:31 pm

saol
Admin
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:45 pm

ÖnemLi değiL..
AySeMrE
Co Admin
Co Admin
AySeMrE

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:45 am

SAĞOL CNM
Admin
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:49 am

ÖnemLi değiL cnm..
EmRéciKız
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
EmRéciKız

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:23 pm

saoL canM
Admin
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor   Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 11:03 pm

ÖnemLi değiL cnm..

Kaybolan Kızı ve Eşini Bir Haftadır Sokak Sokak Arıyor
1 sayfadaki 1 sayfası